MENU

Rozpoczęliśmy proces dynamicznego rozwoju, w związku z czym poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem współpracy bądź pragnących na stałe dołączyć do naszego zespołu.

Naszymi partnerami są zarówno małe, lokalne firmy podwykonawcze i dostawcze, jak również duże przedsiębiorstwa. Wszystkich partnerów biznesowych traktujemy jednakowo uczciwie i proponujemy zadawalające dla obu stron warunki handlowe.

Podstawą współpracy są zasady opisane w kodeksie naszej firmy.

Planujesz inwestycję budowlaną i szukasz generalnego wykonawcy? Chcesz zostać naszym dostawcą lub podwykonawcą? Skontaktuj się z naszymi lokalnymi przedstawicielami.

Zostań partnerem biznesowym  SWENSKA POWERHOUSE!

Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy:
- od inżynierów
- od handlowców
- od dostawców  usług / maszyn / kruszyw.

Powiedz nam o swoich umiejętnościach i oczekiwaniach.

Ze względu na ilość otrzymywanych zgłoszeń zastrzegamy, że kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami - jednak zapewniamy, że traktujemy wszystkie zgłoszenia poważnie.

                                               

Dlaczego SWENSKA POWERHOUSE?

Tworzymy zgrany zespół. Chętnie dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Szukamy utalentowanych i pewnych siebie indywidualistów, którzy jednocześnie świetnie odnajdują się w pracy zespołowej. Dużo oczekujemy i nie mniej dajemy!

 

Jak działamy?

Staramy się, by nasze relacje z klientami były oparte na profesjonalizmie i przejrzystości. Tam, gdzie w grę wchodzą pieniądze muszą być jasne reguły.

 

Czego możesz oczekiwać?

Wyzwań i niebanalnych zadań. Zarazimy Cię naszą energią i pomysłami. Sam będziesz miał wpływ na sposób działania i organizacji pracy. Ta praca daje satysfakcję!

Oferujemy elastyczne podejście do każdego współpracownika umożliwiając dostosowanie warunków pracy bądź współpracy do indywidualnych potrzeb.

Oferujemy pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie, w miłej atmosferze, zapewniając wszystkie niezbędne narzędzia pracy.

 

Co cenimy?

Twoje nastawienie. Ambicja, kreatywność, profesjonalizm. Podejście, które rodzi innowacyjne pomysły i najefektywniejsze rezultaty.

 

Praktyki i staże

Specjalnie dla studentów i absolwentów zainteresowanych pierwszą poważną pracą, stworzyliśmy program rozwoju. Dzięki niemu, osoby, bez doświadczenia, a chcąc rozwijać się w obszarze – mogą złożyć do nas dokumenty aplikacyjne, a my przygotujemy dla nich propozycje pracy. Zapraszamy chętnych, aby aplikowali do pracy w naszej firmie.

Jesteś studentem kierunku technicznego? A może studiujesz ekonomię, kierunki nietechniczne i zastanawiasz się nad swoją karierą?

Naszą ofertę praktyk i staży kierujemy do studentów kierunków technicznych i nietechnicznych.

Do udziału w Programie zapraszamy studentów studiów magisterskich i ostatniego semestru studiów inżynierskich.

 

Przesyłając CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Naprawa maszyn używanych następujących producentów: