MENU

Świat wokół nas nieustannie się zmienia.

Jeśli rzeczywiście chcemy rozwijać się jako firma, musimy aktywnie uczestniczyć w tych zmianach, rozumieć trendy i czynniki, które będą wyznaczały nasze działania w przyszłości.

To jedyna droga prowadząca do wspólnego sukcesu.

 

Misja zakładu SWESNKA POWERHOUSE

> Chcemy współpracować wyłącznie wtedy, gdy istnieje wysoki potencjał wytworzenia trwałych wartości, na którym skorzysta każda ze stron transakcji. W innym przypadku nie podejmujemy się zadania.

> Nasze dostępne zasoby pozwalają wykonać zadanie z należytą starannością.

> Zadania wykonujemy z należytą starannością, a jeśli nie możemy tego obiecać, to się ich nie podejmujemy.

> Cokolwiek robimy, robimy to dobrze.

> Jesteśmy uczciwi względem Klienta, nawet w przypadków problemów.

> Nic na świecie nie zastąpi wytrwałości. Nie zastąpi jej talent – nie ma nic powszechniejszego niż ludzie utalentowani, którzy nie odnoszą sukcesów. Nie uczyni niczego sam geniusz – nie nagradzany geniusz to już prawie przysłowie. Nie uczyni niczego też samo wykształcenie – świat jest pełen ludzi wykształconych, o których zapomniano. Tylko wytrwałość i determinacja są wszechmocne.

> Chcemy być wspaniałym miejscem pracy, które inspiruje do najlepszego wykorzystania swego potencjału, ponieważ to dzięki zaangażowanym pracownikom, jesteśmy silną firmą.

> Jesteśmy przekonani, że usługi wysokiej jakości mogą zapewnić tylko kompetentni i zadowoleni pracownicy. Nasz zespół stanowią ludzie o wysokich kwalifikacjach i umiejętnościach.

> Chcemy oferować najlepsze usługi, które wyprzedzają i zaspokajają oczekiwania i potrzeby Klientów.

> Chcemy być wysoce skuteczną, elastyczną i szybko rozwijającą się organizacją, dlatego nieustannie ulepszamy nasze działania. Stosujemy teorię KAIZEN w codziennej pracy.

> Nieustannie znajdujemy lepsze rozwiązania. Optymalizujemy, ulepszamy. Konkurujemy wyłącznie z własną firmą. To właśnie dziś będziemy lepsi niż w przeszłości.

> Sercem i umysłem koncentrujemy się na potrzebach naszych konsumentów, klientów i partnerów.

> Szybko podejmujemy działania.

> Mamy odwagę zmienić kurs w razie potrzeby.

> Nagradzamy za podejmowanie ryzyka i znajdowanie lepszych sposobów na rozwiązywanie problemów.

> Wyciągamy wnioski z wyników i analizujemy, co działa, a co nie.     

Naprawa maszyn używanych następujących producentów: